Hívj Báran! 30/9158-623

Állásajánlaunk van: grafikus, webes, fotós/videós pozícióra keressük Munkatársunkat!

ID-10089383A szegedi Berényi sminktetováló Szalon

GRAFIKUS, WEBLAP SZERKESZTŐ, FOTÓS/VIDEÓS pozícióra keres Munkatársat

Ha szeretnél egy barátságos csapatban és egy exkluzív helyen dolgozni, ahol kibontakoztathatod kreativitásod és az alábbi feladatok elvégezésében tudsz nekünk segíteni, tudass magadról!

  • Kreatív vagy és mindig új dolgokon töröd a fejed
  • Otthonosan mozog a számítógépen, de nem csak felhasználói szinten
  • Jó szervező vagy, több mindenre tudsz egyszerre figyelni
  • Jól ismered a Facebookot és az egyéb internetes médiákat, de nem csak, mint hobbi felhasználó
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség vagy
  • Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni
  • Kiváló a kommunikációs képességed, szeretsz telefonálni, szervezkedni, intézkedni
  • Időbeosztásban kellően rugalmas vagy

Feladataid:

  • fotók/videók készítése sminktetoválásokról, rendezvényeken, tanfolyamokon, eseményeken, termékfotózás
  • fotó/videó dokumentáció kezelése, szerkesztése, előkészítése reklámozáshoz
  • weblapjaink rendszeres karbantartása, frissítése, átalakítása
  • új weblapok szerkesztése
  • grafikusi/tervező feladatok (névjegykártyától a prospektus tervezéséig)

Előnyt jelent ha:

  • a fenti munkakör betöltéséhez szükséges végzettséggel vagy biztos tapasztalattal rendelkezel
  • Tudsz angolul
  • Határozott, magabiztos fellépés, hatékony problémamegoldó készség
  • Kreatív vagy és szeretsz új dolgokat tanulni

Amit kínálunk:

  • Biztos jövedelem
  • Barátságos légkör, luxus munkakörnyezet
  • Változatos munka
  • Önállóság

  • Fényképes önéletrajzodat, fizetési igény és motivációs levél kíséretében a berenyikozmetika@gmail.com címre várjuk
  • Jelentkezési határidő: 2016. november 13.
  • Kizárólag a fent megadott email címre várjuk a jelentkezést, csak akkor értesítünk, ha személyesen is szeretnénk Veled találkozni

Szeretettel vár a Berényi sminktetováló Szalon csapata!

Berenyi_Sminktetovalo_Szalon_csapata

Online időpont kérés

online_idopont_keres_sminktetovalasra

Sminktetoválás blog

Sminktetoválás előtt… készülj fel!

Tudj meg mindent, ami a sminktetoválással kapcsolatban érdekelhet!sminktetovalas_tippek Sminktetoválás Tippek>>
Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome. & GeekyCube.